Hírek, események

Szeptember 24-én szombaton Fassang László   a Zeneművészeti Egyetem tanára és az egyetem 3 tanítványa ad koncertet a Plébánia templomban. A belépés ingyenes.
Mindenkit szeretettel várunk.

Nyári orgonakoncertek programja

Július 31-én, vasárnap Szt. Kristóf búcsú   Szántódpusztán.

Július 29-én pénteken zenés irodalmi est   lesz a Plébánia templomban

Július 18-án a Plébánián az Iroda szabadság miatt zárva tart.

Június 26-tól a vasárnapi szentmisék időpontja megváltozik!

Első áldozás időpontja Zamárdiban: május 29, vasárnap 8:30

Május 28-án szombaton az esti szentmisén a budapesti Városmajori Jézus Szíve plébánia templom Bárdos Lajos kórusa énekel.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Az ünnepi szentmisék rendje a Nagyhéten.

Április 7,8,9-én 19 órakor Jáki Sándor Teodóz bencés atya tart lelkigyakorlatot a Plébániatemplomban.

Orbán Viktor miniszterelnök úr javaslatára dr. Schmitt Pál köztársasági elnök úr 2011. március 15-ei nemzeti ünnepünk alkalmából Kocsi György plébános úrnak, a Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola prefektusának, főiskolai docensnek és teológia tanárnak, a

MAGYAR KÖZTÁRSASÁGI ARANY ÉRDEMKERESZT

kitüntetést adományozta, melyet dr. Navracsics Tibor miniszterelnök-helyettes, közigazgatási és igazságügyi miniszter adott át a Néprajzi Múzeumban.
Gratulálunk a kitüntetéshez és kívánjuk Isten áldását további életére és munkásságára.

Az ünnepi szentmisék rendje Karácsony és Újév között.

Az Adventi időben naptárak, kegytárgyak, karácsonyi könyvek, szentképek kaphatók a szentmisék után és hétköznaponként a Plébánián

Elkészült az Adventi CD, mely az orgonaszentelés napján elhangzott két hangverseny legemlékezetesebb darabjait tartalmazza. Érdeklődni a Szentmisék után, a Plébánián vagy a zamardiplebania @ gmail.com címen lehet.

A leégett Betlehemről   ==>

Szeptember 8-án szerdán, Kisboldogasszony napján 18 órakor lesz a Szentmise, csütörtökön nem lesz Szentmise.

A fényképek az orgonaszentelésről, a nyitókoncertről, valamint az orgonáról még megtekinthetők a plébánián szeptember 13-20 között, valamint a honlapon. Az elkészült képek szeptember 25-től vehetők át.

Az orgonaszentelésről és a nyitókoncertekről készült DVD-k, valamint Ella István Liszt Ferenc díjas orgonaművész koncert lemeze iránt érdeklődni lehet a zamardiplebania @ gmail.com email címen, valamint a szombati és vasárnapi szentmisék után.

Beszámolók és képek a római ministráns találkozóról
Orgonakoncert 2010. szeptember 11-én   Program
Orgonakoncert 2010. augusztus 21-én   Program
Orgonakoncert 2010. augusztus 14-én   Program