Szentmise rend










Zamárdi, Plébánia templom
(Fő u.)
Zamárdi, Üdülőtelepi kápolna
(Petőfi S. u. 9.)
hétfő 7:30 -
kedd 19:00 -
szerda 7:30 -
csütörtök 19:00 -
péntek - -
szombat 19:00 -
vasárnap 9:30 8:00, 19:00

Temetések miatt a miserend hétközben változhat.







Balatonendréd
péntek 19:00
vasárnap 11:00

Temetések miatt a miserend hétközben változhat.

A Balaton északi és déli partjának miserendje

2015. június, július, augusztus



Északi part Szombat
Samstag
Vasárnap
Sonntag
Alsóörs 19 -
Aszófő - 11:30
Ábrahámhegy - 8:30
Badacsony
- -
          Donát kápolna páratlan hét szerda 19:00
          Badacsonylábdihegy (páros hét) 19 -
          Badacsonyörs (páratlan hét) 17:30 -
BADACSONYTOMAJ 19 10
BADACSONYTÖRDEMIC - 11:30
Balatonakali 19 11:15
Balatonakarattya - 8
BALATONALMÁDI
           Szt. Imre
19 9; 19
Balatonarács - 11
Balatoncsicsó - 9:30
Balatonederics - 11
BALATONFÜRED - 9; 19
           Kerek-templom 18 11
           Szív-kórház 16:30 -
BALATONFŰZFŐ jun.-szept. - 10
          Fűzfő gyártelep 19 -
Balatongyörök 18:30 8:15
Becehegyi-kápolna (páros hét) - 17:30
BALATONKENESE 19 10
Balatonrendes (páros hét) 17:30 -
Balatonszepezd - 8
Balatonszőlős - 9
Balatonudvari -
10
Balatonvilágos - 19
Csopak 19 8:30; 19
Dörgicse 18 -
Egregy - 18
Felsőörs - 11:30
Fövenyes - 8
GYENESDIÁS
          gyenesi templom
- 10
          diási templom - 8:15
Hegymagas - 8 (páratlan hét)
19 (páros hét)
HÉVÍZ - Szentlélek 19 9; 10:30
           Szent Lukács - 9:30
Káptalanfüred  - 8
KESZTHELY-M. Nagyasszonya 19 7; 8:30; 11; 19
           Szent Család - 12
           Cserszegtomaj tomaji rész - 9:45
           Cserszegtomaj cserszegi rész - 11:30
           Kis szent Teréz 19 7:30; 9; 10:15; 19
Kővágóörs - 11:30
Köveskál - 11:15
Litér (páros hét) - 8:30
Lovas 17 -
Nagyvázsony - 9:45
Nemesvámos 19 (Fatima ház) 8:30
Nemesvita - 9:30
Örvényes - 9 (páros hét)
PALOZNAK 18 -
Pécsely - 10
Raposka (páratlan hét) 19:30 8:30
(páros hét)
Rezi - -
RÉVFÜLÖP 19:30 11
SÜMEG - 9; 19
           Kegytemplom 8 8; 10
Szentkirályszabadja - 11:45
Szigliget - 10
TAPOLCA 18:30 8;9; 10:30; 18:30
           Temetőkápolna - 11
TIHANY 19:30 7:30; 10; 19:30
Vashegy - 11:45
Vászoly - 11:15
VESZPRÉM Székesegyház 19 9; 10:30; 19
           Szent István (ferences) - 7; 8
           Károly templom 18 8; 18
           Szent Anna Kápolna - 10
VESZPRÉM Szent László 19 7; 8:30; 10
német mise minden 3. vasárnap - 11:30
           Jutaspuszta (1. vasárnap) - 11:30
VESZPRÉM Szent Margit 19 8; 10; 19
VESZPRÉM Regina Mundi 18:30 9; 11; 18:30
VESZPRÉM M. Nagyasszonya június 19 8.30; 10; 20
július; augusztus 19 9; 20
           Vonyarcvashegy 8 10
           Szt. Mihály kápolna - 19
Vörösberény - 10:30
ZIRC Bazilika 7; 19 7; 8:30; 10; 19
           Kistemplom - 11
           Kardosrét - -
           Kálvária kápolna - 15
Zánka - 9:30

Balaton térképe

Déli part szombat
Samstag
vasárnap
Sonntag
BALATONBOGLÁR 18 10; 18
Jankovich-telep - 8
Ordacsehi - 9
Szőlőskislak - 11
BALATONFENYVES - 8; 10:30
Alsóbélatelep 18 -
Balatonfenyves II. - 9
BALATONKERESZTÚR - 9; 10:30
Balatonmáriafürdő 18 18
BALATONLELLE 19 9; 19
Breznay-kápolna (Honvéd u.) - 7:30
BALATONSZABADI-Sóstó 19 8:30; 19
BALATONSZEMES 19 10
Balatonöszöd - 11
Balatonszárszó - 8:30
Szólád - 13
BALATONSZENTGYÖRGY - 9:30
Balatonberény 19 8; 19
Vörs - 14
FONYÓD 18:30 11; 18:30
Fonyódliget - 9:15
Sándortelep - 8
KŐRÖSHEGY - 9:30
Balatonföldvár 19 8:30; 11
Balatonföldvár - Hegyi kápolna - 19
SIÓFOK 19 8; 9; 10; 11:30; 19
Szépvölgyi u. - 9
Siófok-Balatonszéplak 20 10
Síófok-Darnay tér 18 8
SIÓFOK-KILITI - 11
ZAMÁRDI 19:00 9:30
Telepi kápolna - 8; 19
Balatonendréd - 11
















Napi Evangélium
Napi Evangélium



Magyar Katolikus Egyház
Magyar Katolikus Egyház



Magyar Kurir
Magyar Kurir



Virtuális Plébánia
Virtuális Plébánia



Kaposvári Egyházmegye
Kaposvári Egyházmegye